ZAK

Zbraně Kafe (červen 2022)

Vyprodáno
Kód: ZAK
239 Kč / ks
Kategorie: MĚSÍČNÍ KAFE
Hmotnost: 250 g
ZAK predni BP HS
Měsíční kafe Zbraně a Kafe

ZAK - Zbraně A Kafe - Neumíš si představit zbraň bez zásobníku a zásobník bez nábojů? My si zase neumíme představit návštěvu střelnice bez kafe. ZaK jsme vytvořili na míru lidem, kteří milují kofein a potřebují zbraně, ale i pro ty, kteří potřebují kofein a milují zbraně. Ať už jdeš na střelnici, za kámošema si prostě jen pokecat o zbraních, nebo trávíš intimní chvíli při jejich čištění, jediné, co ti doteď chybělo byl ZaK.

Na vytvoření této kávy jsme nebyli sami. Honza Shooter, který má zbraně i kafe jako vášeň a svým zbraním věnuje snad všechen volný čas, nám byl inspirací. Proto jsme skutečně rádi, že právě tato měsíční káva se může pyšnit jeho doporučením.

Tohle kafe má opravdu hustej náboj.

youtube HONZA SHOOTER na YouTube

IG HONZA SHOOTER na Instagramu

Něco málo o kávě Brasil Cerrado: Označení Cerrado odkazuje na region, odkud káva pochází. Oblast státu Minas Gerais je známá produkcí vysoce kvalitních káv. Cerrado leží na vysoké a ploché centrální náhorní plošině, která pokrývá více než 2 miliony čtverečních kilometrů s nadmořskou výškou od 800 do 1 300 metrů, z čehož 1,22 milionu hektarů je vyhrazeno pro plantáže a produkci kávy. Biodiverzita Cerrada je mimořádná. Téměř 45% rostlinných druhů v této oblasti se nenachází nikde jinde na zemi a téměř 20 z 800 druhů ptáků je endemických. V této oblasti Brazílie žijí také unikátní savci, plazi a obojživelníci. Káva se v Cerradu pěstuje asi 50 let a nyní je zde přibližně 3 600 producentů kávy, z nichž většina je organizována ve velkých družstvech.

PP káva je zpracována suchou metodou. Tato metoda vytváří komplexnost chutí. Brazilské kávy mají relativně nízkou kyselost a vykazují oříškově sladkou příchuť, často hořkosladkou s čokoládovou chutí.

  

Brasil Cerrado NY2, Scr. 17/18, SS FC

100% coffea arabica

Země původu: Brazílie

Oblast: Minas Gerais

Nadmořská výška: 800 - 1200 m n. m.

Zpracování: suchá metoda (natural)

Stupeň pražení: střední

Balení: 250 g

Pražená zrnková káva

Zpět do obchodu