Objednávky zadané od 1.7. do 7.7. budeme expedovat 11.7.

SKPV

Služební Kafe Pro Vyšetřovatele

(září 2021)

 

Vyprodáno
Kód: SKPV
219 Kč / ks
Kategorie: MĚSÍČNÍ KAFE
Hmotnost: 0.25 kg
SKPV predni PB
Měsíční kafe

Služební Kafe Pro Vyšetřovatele - SKPV, tedy Služba kriminální policie a vyšetřování. Útvar jen o něco málo mladší než sama Policie České republiky, který vznikl jako Ústředna kriminální policie v roce 1993. Kriminalisté se pohybují na ulicích i jinde v "terénu" a vyšetřovatelé jsou pak především zajatci svých kanceláří a tak jsme usoudili, že i borci z SKPV by měli mít své kafe. Tedy alespoň na chvíli. Měsíc září věnujeme právě jim, kriminalistům. Jak jste již zvyklí z celé naší policejní řady kávy, i zde se držíme 100% arabiky z Guatemaly.

„El Jaguar“ je speciální směs některých z nejlepších káv pocházejících z oblasti deštného pralesa Cobán, který se nachází v departmentech Alta Verapaz a Baja Verapaz. Oblast je známá svým nedotčeným deštným pralesem, kde v přirozeném prostředí žije jaguár a národní pták Guatemaly kvesal chocholatý (quetzal). Sklízí se od prosince do března. Zpracování zelené kávy se provádí mokrou metodou. Můžete v ní cítit mandle, mléčnou čokoládu a med. Ideální káva, která povzbudí před službou a během služby udrží bdělost.

 

Guatemala SHB EP El Jaguar

100% coffea arabica

Země původu: Guatemala

Oblast: Alta Verapaz a Baja Verapaz (Rainforest Cobán)

Nadmořská výška: 1300 - 1500 m n. m.

Zpracování: mokrá metoda

Stupeň pražení: střední

Balení: 250g

Pražená zrnková káva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení