Sada na vaření Trangia 37-5 UL/BL

Sada na vaření pro 1-2 osoby včetně lihového vařiče

Skladem
Kód: BF140375
Značka: Trangia
2 480 Kč / ks
Kategorie: CAJKY
Výrobce: Trangia AB
? Rozměry: Ø185x100 mm
Hmotnost: 880 g
Materiál: závětří, pánev, hrnce - Ultralight hliník s černým nepřilnavým povrchem; vařič - mosaz
Velikost: pro 1-2 osoby
Vyrobeno v: Švédsko
140375 1080x647
Novinka

Opravdu hustý kafe připravené na opravdu hustým vařiči? Jasně! Naším řešením je novinka na našem shopu – poctivý švédský vařič Trangia (+nějaká konkrétní specifikace)! Tento černý krasavec se vám snadno vejde do batohu. Přesto, že dává na výběr z mnoha variací, po zabalení nezabere skoro žádné místo. S tímto vařičem můžete vytvořit dokonalá jídla pro sebe a své kámoše a to i když jste uprostřed nekonečného lesa, vyprahlé pouště, nebo postapokalyptického světa. Zamiřte pro něj na náš shop, aby se mohl stát vaším nepostradatelným parťákem.

Proč Trangia? Trangia je tradiční švédská značka se skoro 100letou tradicí. Od svého vzniku v roce 1925 se výroba odehrává v malém městečku Trångsviken u jezera Storsjön. Výrobky nesoucí název Trangia zkrátka fungují a proto nebylo potřeba na jejich výrobě cokoli měnit.
A vzhledem k tomu, ze Švédsko se pohybuje na předních příčkách ve spotřebě kávy, věříme, že lidé z Trangie vytvořili svůj vařič splňující požadavky všech, kteří si tento horký nápoj nejradši připravují na cestách.

Popis:
Vařič Trangia 37-5 UL/BL je určen pro 1-2 osoby. Sestava obsahuje podstavec, závětří, dva litrové hrnce, pánev, lihový vařič, rukojeť a popruh na převoz vařiče.
Materiál závětří značený jako UL – ultra light je ultralehký hliník. Jedná se o lehký materiál s vynikající schopností vést teplo. Slitina Ultra light znamená, že hrnce mohou být tenčí, díky čemuž je vařič lehčí, aniž by ztratil na odolnosti nebo funkčnosti.
Nepřilnavé hrnce a pánve jsou vyrobeny z materiálu Ultralight a mají povrchovou úpravu, na kterou se potraviny nepřichytávají a to ani při použití malého množství oleje, másla nebo úplně bez nich. A rovněž se velmi snadno čistí. Pro maximální prodloužení trvanlivosti však doporučujeme používat pouze dřevěné nebo plastové příbory.

Zpět do obchodu