PP káva

Policejní Ponorka (leden 2022)

Vyprodáno
Kód: PP
219 Kč / ks
Kategorie: MĚSÍČNÍ KAFE
Hmotnost: 250 g
PP predni BP
Měsíční kafe

Káva Policejní Ponorka - Po Novém roce přijdeš do služby a při pohledu na plán služeb zjistíš, že celý rok zase strávíš se stejným parťákem? Policejní ponorka, kafe díky kterému služby spolu zvládnete. Přestože tě parťák občas neskutečně vytáčí, je to rodina a jsi připraven mu vždy pomoci. Podat mu šálek horké černé kávy. Pokud to tedy není zrovna tvůj poslední šálek...

Označení Cerrado odkazuje na region, odkud káva pochází. Oblast státu Minas Gerais je známá produkcí vysoce kvalitních káv. Cerrado leží na vysoké a ploché centrální náhorní plošině, která pokrývá více než 2 miliony čtverečních kilometrů s nadmořskou výškou od 800 do 1 300 metrů, z čehož 1,22 milionu hektarů je vyhrazeno pro plantáže a produkci kávy. Biodiverzita Cerrada je mimořádná. Téměř 45% rostlinných druhů v této oblasti se nenachází nikde jinde na zemi a téměř 20 z 800 druhů ptáků je endemických. V této oblasti Brazílie žijí také unikátní savci, plazi a obojživelníci. Káva se v Cerradu pěstuje asi 50 let a nyní je zde přibližně 3 600 producentů kávy, z nichž většina je organizována ve velkých družstvech.

PP káva je zpracována suchou metodou. Tato metoda vytváří komplexnost chutí. Brazilské kávy mají relativně nízkou kyselost a vykazují oříškově sladkou příchuť, často hořkosladkou s čokoládovou chutí.

  

Brasil Cerrado NY2, Scr. 17/18, SS FC

100% coffea arabica

Země původu: Brazílie

Oblast: Minas Gerais

Nadmořská výška: 800 - 1200 m n. m.

Zpracování: suchá metoda (natural)

Stupeň pražení: střední

Balení: 250 g

Pražená zrnková káva

Zpět do obchodu