MDŽ kafe

Kafe Moc Děkujeme Ženám (březen 2023)

Vyprodáno
Kód: MDZ
219 Kč / ks
Kategorie: MĚSÍČNÍ KAFE
Hmotnost: 250 g
MDZ predni BP
Měsíční kafe

MDŽ kafe - Maminky, Dcery a Ženy, říká se, že za každým úspěšným mužem stojí žena. V tom případě bychom měli všem ženám poděkovat za jejich oporu a lásku. Pokud tedy i ta vaše lepší polovička za vámi jen nestojí a nekibicuje, ale podporuje je vás ve všem, co děláte, stejně jako podporují nás naše milované ženy, poděkujte jí! Ale nenechávejte to jen na 8. března, na Mezinárodní den žen. Naše březnové měsíční kafe může být skvělý Malý Dárek Ženám.

O kávě arabika Peru SHB, Grade 1, Organic DE-ÖKO-001 - V současné době je Peru předním světovým výrobcem organických káv s hlavními trhy ve Spojených státech, Německu a Belgii. 98 % peruánských kávovníků roste v horských lesních oblastech And. Ve vysokých nadmořských výškách těchto hor dozrávají kávové třešně velmi pomalu a zrna jsou tvrdší a aromatičtější. Pěstitelé této kávy navíc vynaložili velké úsilí na produkci vysoce kvalitních zrn, za použití pouze udržitelných zemědělských postupů. Eliminovali používání chemických pesticidů a hnojiv a místo toho používají přírodní hnojiva. Toto úsilí jim pomohlo stát se certifikovanými ekologickými zemědělci, což je velmi prestižní a obtížně získatelná certifikace.

Kód DE-ÖKO-001, je označení kontrolního orgánu. Prokazuje, že potravina byla vyrobena v souladu s pokyny ekologického nařízení EU a podléhá kontrole. Organizace, která ručí za to, že produkt skutečně splňuje zákonné podmínky, je v tomto případě Kiwa BCS Öko-Garantie GmbH se sídlem v Norimberku.

Káva MDŽ se vyznačuje velmi jemnou, nasládlou a vyváženou chutí s minimem kyselosti a příjemným aroma. V šálku této peruánské kávy jsme nejvíce cítili čokoládové a ořechové tóny, mandle, ale každý to máme s rozpoznáním chutí trochu jinak, musíte ochutnat sami.

  

Peru SHB, Grade 1, Organic (DE-ÖKO-001)

100% coffea arabica

Země původu: Peru

Oblast: Cajamarca

Nadmořská výška: 1300 m n. m.

Zpracování: mokrá metoda

Stupeň pražení: střední

Balení: 250 g

Pražená zrnková káva

Zpět do obchodu