KVV káva

Káva pro válečné veterány (listopad 2021) - Naším prostřednictvím věnujete z každého zakoupeného balení 111 Kč pro Spolek VLČÍ MÁKY

Vyprodáno
Kód: KVV
222 Kč / ks
Kategorie: MĚSÍČNÍ KAFE
Hmotnost: 0.25 kg

Káva pro válečné veterány

Blíží se 11. listopad… Příběhy novodobých válečných veteránů si zaslouží pozornost. V listopadu 2020 jsme vydali naší první omezenou sérii kávy a pro letošní listopad jsme opět připravili KVV kávu, která je poctou pro všechny, kteří se vzdali části svého života, aby sloužili naší vlasti. Pro ty, kteří byli na hlídce tisíce kilometrů od domova, když my jsme v klidu spali.... Káva pro novodobé válečné veterány, kteří si zaslouží naši úctu a respekt a někteří i naši pomoc v dalším civilním životě.  

Náplň balení tvoří ozbrojenými složkami ověřená káva z Guatemaly (PČR káva), kterou od dnešního dne až do konce listopadu nebo vyprodání zásob, naleznete na našem e-shopu ve speciálním obalu KVV - Káva pro válečné veterány. 

Naším prostřednictvím věnujete z každého zakoupeného balení 111 Kč pro Spolek VLČÍ MÁKY.

Série je omezena počtem kusů. Výtěžek z prodeje bude zaslán na transparentní účet Spolku VLČÍ MÁKY, kde vědí, jak s ním co nejlépe naložit.

 

Guatemala SHB EP El Jaguar

100% coffea arabica

Země původu: Guatemala

Oblast: Alta Verapaz a Baja Verapaz (Rainforest Cobán)

Nadmořská výška: 1300 - 1500 m n. m.

Zpracování: mokrá metoda

Stupeň pražení: střední

Balení: 250g

Pražená zrnková káva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení