KVV káva

Káva pro válečné veterány (listopad 2023 / 2022 / 2021 / 2020) - Naším prostřednictvím věnujete z každého zakoupeného balení 150 Kč pro Spolek VLČÍ MÁKY

Vyprodáno
Kód: KVV
299 Kč / ks
Kategorie: MĚSÍČNÍ KAFE
Hmotnost: 250 g
KVV predni BP
Měsíční kafe Spolek VLČÍ MÁKY

Káva pro válečné veterány

I v letošním roce věnujeme měsíc listopad novodobým válečným veteránům, kteří si zaslouží naši pozornost. V listopadu 2020 jsme vydali naší první omezenou sérii kávy a právě zde započala tato každoroční tradice. Též pro rok 2023 jsme připravili KVV kávu, která je poctou pro všechny, kteří zasvětili svůj život naší vlasti. Pro ty, kteří byli na hlídce tisíce kilometrů od domova, aby my jsme mohli v klidu spát... Káva pro novodobé válečné veterány, kteří si zaslouží naši úctu a respekt a někteří i naši pomoc v dalším civilním životě.  

Náplň balení tvoří ozbrojenými složkami ověřená káva z Guatemaly (PČR káva), kterou od dnešního dne až do konce listopadu nebo vyprodání zásob, naleznete na našem e-shopu ve speciálním obalu KVV - Káva pro válečné veterány. 

Naším prostřednictvím věnujete z každého zakoupeného balení 150 Kč pro Spolek VLČÍ MÁKY.

Série je omezena počtem kusů. Výtěžek z prodeje bude zaslán na transparentní účet Spolku VLČÍ MÁKY, kde vědí, jak s ním co nejlépe naložit.

 

Guatemala SHB EP El Jaguar

100% coffea arabica

Země původu: Guatemala

Oblast: Alta Verapaz a Baja Verapaz (Rainforest Cobán)

Nadmořská výška: 1300 - 1500 m n. m.

Zpracování: mokrá metoda

Stupeň pražení: střední

Balení: 250 g

Pražená zrnková káva

Zpět do obchodu