BRRRRT káva

BRRRRT káva pro střelce

(srpen 2021)

Vyprodáno
Kód: BRRRRT
219 Kč / ks
Kategorie: MĚSÍČNÍ KAFE
Hmotnost: 250 g
BRRRRT predni BP
Měsíční kafe

BRRRRT káva

GAU-8 Avenger. Sedmihlavňový rotační kanón typu Gatling ráže 30 mm, který byl vyvíjen paralelně s bitevním letounem Fairchild Republic A-10 Thunderbolt II. Toto pekelné duo bylo uvedeno společně do provozu roku 1977. Nejedná se přitom o žádného drobka. Kompletní zbraň spolu s nabíjecím systémem a plným zásobníkem váží 1828 kilogramů, jeho kadence je až 3900 ran za minutu a svými rozměry se téměř vyrovná vozidlu Dingo 2. Když se vám pak nad hlavou rozezní jeho libozvučné BRRRRT, můžete si být jistí, že si nepřítel rozmyslí každý další krok blíž k vaší pozici. Zkrátka Opravdu Hustej Kanón.

Gun Automatic Unit či Gatling Autocannon, ta nejzábavnější zbraň pro střelce. Kde se dá koupit tahle hračka na 30 mm projektily nevíme, ale kafe BRRRRT seženete zde u nás.

Tato arabika odrůdy caturra pochází z jedné z největších a nejstarších oblastí produkce kávy v Mexiku, některé farmy zde mají více jak stoletou historii. Stát Chiapas sousedí s Guatemalou a těží z vlhkosti Pacifiku na západě a Mexického zálivu na východě. V kombinaci se svahy pohoří Sierra Madre, které rozdělují stát a dosahují i více jak 2000 metrů, vzniká nespočet mikroklimatů, které umožňují vypěstovat výrazně kvalitní kávu.

 

Mexico Altura Superior Chiapas Adelita

100% coffea arabica

Země původu: Mexiko

    

Oblast: Chiapas

Nadmořská výška: 800 m n. m.

Zpracování: mokrá metoda

Stupeň pražení: střední

Balení: 250 g

Pražená zrnková káva

Zpět do obchodu